رزینهای امولسیونی بر پایه آب

   فرمولاسیون و مشاوره در ساخت انواع پلیمرهای امولسیونی که بصورت یک لاتکس و یا امولسیون در محیط آب می باشند   جزء تخصص این شرکت است. پلیمریزاسیون امولسیونی یک پلیمریزاسیون زنجیری رادیکالی است که در آن مونومرها در محیط آب به همراه ماده آغازگر و یک ماده امولسیون کننده یک واکنش از نوع chain reaction   را انجام می دهند.شرکت سازاکو دارای تکنولوژی تولید پلیمرهای امولسیونی در محیط آب می باشد که در حال حاضر بصورت مکانیزم بسپارش نیمه پیوسته ارائه می گردد.

مشاوره در ساخت رزینهای بر پایه آب ، انتخاب مواد اولیه مناسب و یا جایگزین ، بررسی نحوه فرایند و یا تغییر در شرایط و کنترل های مورد نیاز، این شرکت را قادر می سازد تا محصولات مورد نظر مشتریان را در طیف وسیعی از رزین های برپایه آب در مقیاس صنعتی به مرحله تولید رساند.

  رزین های امولسیونی بصورت طیف گسترده ای از انواع هموپلیمرها تا تولید انواع کوپلیمرها توسط این شرکت در پروسس های صنعتی قابل ساخت و تحویل می باشند . اطلاعات فنی هر یک از محصولات مطابق با  تست های آزمایشگاهی و عملی در اختیار مشتریان قرار می گیرد .

   رزین های امولسیونی برپایه آب   هم اکنون در   بسیاری   از   صنایع  دارای   کاربردهای   متنوع   و منحصر   به   فردی می باشند. خواص کیفی بالا ، عدم آلودگی محیط زیست ، عدم انتشار حلال در مکانهای مورد مصرف، و سایر خواص منحصر به فرد ، کاربرد های گوناگونی را برای این محصولات ایجاد کرده است. 

[بازگشت]